Impreza dedykowana klientom i kontrahentom biura podrózy Wezyr Holidays, pod hasłem kochaj, tańcz, podróżuj odbyła się 22 stycznia w Lucid Clubie w Blue City. Motywem przewodnim wydarzenia były emocje związane z miłością, tańcem i podróżami.

Na scenie głównej najpierw pojawił się fakir – Gin Alif, który wraz z asystentką, wystąpił w show z wężami i z papugą. Znany tancerz Robert Kochanek i jego partnerka Nune Akopian zaprezentowali ogniste paso doble i taniec miłości – rumbę. Kochanek wystąpił również jako konferansjer, partnerując w prowadzeniu imprezy, jak zwykle profesjonalnej i czarującej Agnieszce Popielewicz. Gwoździem programu był koncert grupy FEEL. Zespół rozgrzał publiczność do tego stopnia, że nie zabrakło bisów.

W sześciu kącikach tematycznych, nawiązujących do wakacyjnych destynacji biura Wezyr Holidays (Turcja, Tunezja, Egipt, Maroko, Grecja i Hiszpania) czekały na gości liczne atrakcje. W kąciku tureckim można było zapalić nargilę, skosztować lokum – słodkiego smakołyku oraz wziąć na pamiątkę fez – tradycyjne męskie nakrycie głowy. W obszarze nawiązującym do Tunezji, oblegana przez chętnych – wróżka Zdzisława Bucka, przepowiadała przyszłość z fusów kawy. Tym, którym nie udało się dostać do wróżki, gorycz osłodziła baklawa. W kąciku egipskim czekał hummus z chlebem pita oraz fakir z wężem, ktory po zejściu ze sceny, pozował do zdjęć z chętnymi uczestnikami imprezy. W obszarze nawiązującym do Maroka odbywało się malowanie dłoni henną. W kolejnym rewirze Grek wypisywał greką na karteczkach imiona gości, którzy mogli przekąsić w międzyczasie oliwki z serem feta. W kąciku hiszpańskim czekała tancerka flamenco, która pozowała do zdjęć z chętnymi. Dla gości były w ramach poczęstunku tortille i koronkowe wachlarze na pamiątkę.

Klienci biura podróży, którzy od lat wspólnie z Wezyrem spędzają niezapomniane chwile podczas swych urlopów, tłumnie zjawili się na imprezie. Wśród gości byli również ambasadorowie   krajów, do których Wezyr Holidays organizuje wycieczki. Ponadto wśród gości nie zabrakło  aktorów, tancerzy, dziennikarzy. Pojawili się m.in.: Martyna Kliszewska, Małgorzata Kosik, Katarzyna Pierścionek, Paulina Biernat, Jakub Przebindowski, Andrzej Młynarczyk, Artur Chamski, Robert Rowiński.

Organizatorem kompleksowym wydarzenia była firma Showdance Events.