PodziWIANKI z Amazon Prime

przez Redakcja

Amazon Prime Day po raz drugi odbędzie się w Polsce, oferując klientom Prime dostęp do tysięcy promocji na Amazon.pl. Podczas dwudniowego wydarzenia pojawią się wyjątkowe okazje na zakup urządzeń Amazon i najpopularniejszych zagranicznych marek – m.in. Sony, DJI, Bose, Philips i Lego – oraz duże zniżki na produkty polskich firm – m.in. Krosno, Wedel, Eveline i DAX Cosmetics.

Wielkimi krokami zbliża się największe wydarzenie zakupowe w sklepie Amazon.pl – Amazon Prime Day. W dniach 11-12 lipca klienci Prime będą mogli zaoszczędzić dzięki wyjątkowym promocjom na produkty z różnych kategorii, m.in. elektronikę, wyposażenie domu, urządzenia Amazon, produkty codziennego użytku, kosmetyki, gry komputerowe, zabawki czy sprzęt sportowy.

Zeszłoroczna, pierwsza edycja Amazon Prime Day w Polsce była bardzo ważnym momentem dla nas, naszych klientów i lokalnych partnerów handlowych. Cieszymy się, że po raz kolejny klienci Prime będą mogli skorzystać z imponujących okazji, zarówno na produkty największych marek, jak i te od małych i średnich przedsiębiorców – powiedział Marco Reissig, Country Manager Amazon.pl.

Pierwszy Amazon Prime Day odbył się w dziewięciu krajach w 2015 roku z okazji 20. rocznicy założenia Amazon. W Polsce subskrypcja Amazon Prime została wprowadzona w październiku 2021 roku, zapewniając klientom dostęp do tego, co najlepsze w ofercie zakupowej i rozrywkowej Amazon – m.in. szybkich i darmowych dostaw milionów produktów bez minimalnej wartości zamówienia, a także do nagradzanych filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji Amazon w serwisie Prime Video, bezpłatnych gier komputerowych i materiałów in-game w Prime Gaming, wyjątkowych promocji Prime przez cały rok i nie tylko. Osoby, które jeszcze nie dołączyły do Prime, mogą skorzystać z darmowego 30-dniowego okresu próbnego. Po jego upływie subskrypcja Prime kosztuje 49 złotych rocznie lub 10,99 złotych miesięcznie.

Termin tegorocznej edycji został ogłoszony na Bulwarach Wiślanych podczas specjalnego eventu marki Amazon pod hasłem PodziWIANKI. Wydarzenie to nawiązuje do nocy świętojańskiej i tradycji puszczania wianków. Na imprezie pojawilił się m.in. Katarzyna Dowbor, Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska-Dowbor, Edyta i Cezary Pazurowie, Aga Grzelak, Piotr Skowyrski, Rafał Cieszyński, Jakob Kosel i Magda Gessler. Wśród atrakcji wieczoru były m.in. live cooking z Magdą Gessler oraz koncerty Krzysztofa Zalewskiego i Sary James.

Podczas Amazon Prime Day na klientów z Polski czekają wyjątkowe promocje, m.in. na urządzenia Amazon: Kindle, Echo i FireTV, na elektronikę od Sony, DJI, Steelseries, JBL, Logitech i Bose, ulubione zabawki dziecięce i podstawowe produkty dla dzieci: Lego, Playmobil, Barbie, Hot Wheels i Fisher-Price, niezbędne produkty do domu i kuchni: Philips, De’Longhi, Bosch, Finish, Vileda, Tefal i Gerlach, marki odzieżowe: Crocs, Ecco, Levi’s i LEE, najchętniej wybierane kosmetyki: L’Oréal, Eveline, Rimmel, Maybelline, DAX Cosmetics, perfumy Adidas, David Beckham czy Bruno Banani i wiele innych. Przez cały okres wydarzenia Amazon Prime Day klienci znajdą również tysiące okazji polskich marek, np. Wedel, Krosno i niezależnych partnerów handlowych Amazon – w większości małych i średnich przedsiębiorstw: m.in. Kubota Store, Packshi, Springos, SFD Nutrition czy Soxo.

Powiązane artykuły