Home Imprezy Premiera książki Krzysztofa Sadeckiego

Premiera książki Krzysztofa Sadeckiego

przez Redakcja

15 listopada w warszawskiej restauracji Amber Room odbył się wieczór autorski Krzysztofa Sadeckiego połączony z premierą książki „Poznaj siebie”.  O książce, szczęściu i pojęciu innerbuilding opowiadał nie tylko autor i bohater wieczoru, ale również zaproszeni goście w tym Mariusz Czerkawski, najwybitniejszy polski hokeista. Spotkanie prowadził Piotr Szwedes. Wśród gości pojawili się również Rafał Wasik, Sekretarz Generalny Międzynarodowej Komisji Praw Człowieka, a także Ryszard Rembiszewski i Brian Allan.

„Poprzez poznawanie innych poznajemy samych siebie” – tym zdaniem Sadecki rozpoczął dyskusję o swojej nowej książce. Dodał również, że poprzez zgłębianie własnej osobowości, natury i psychiki stajemy się swoją najlepszą wersją. Na pytanie prowadzącego spotkanie, co zamierzał przekazać w swojej nowej książce, autor odpowiada – chciałem podzielić się moim sposobem życia. Krzysztof Sadecki to młody finansista, analityk, coach, trener mentalny oraz redaktor naczelny magazynu „Businessman Today”. Oprócz tego wykłada na uczelniach całego świata przekazując swoją wiedzę na temat motywacji, samorozwoju, a także ekonomii i gospodarki.

Jak autora oraz jego książkę postrzegają inni? Mariusz Czerkawski zwrócił uwagę na zaangażowanie Sadeckiego w życie zawodowe i osobiste: „Krzysztof zaimponował mi tym, w jaki sposób zaraża pozytywną energią. On zawsze widzi wyjście z sytuacji” – zwrócił uwagę Czerkawski, dodając, że postrzega młodego biznesmena jako człowieka z pasją.

Według Dominika Pyrzyny, najbliższego współpracownika autora „Poznaj siebie” nie jest poradnikiem, lecz luźną impresją na temat rozwoju. Dzięki temu możemy ją czytać z dowolnego punktu. Jak się okazuje „w chwili, w której zaczynamy analizować swoje reakcje, które wywołują poszczególne czytane słowa dostajemy niepowtarzalny klucz do poznania samego siebie”. Książka porusza kwestie poszukiwania i definiowanie szczęścia. O pojmowanie tego stanu Krzysztof Sadecki zapytał Ryszarda Rembiszewskiego. „Dla mnie w tym momencie szczęściem jest na przykład to, że nie jestem sam, że ludzie wokół mnie są szczęśliwi i dobrzy” – i dodał – „nie wiem, czy to samo szczęście będę odczuwać za tydzień. Szczęście dla każdego człowieka jest czymś innym i zależy od tego w jakim momencie życia dana osoba się znajduje”.

W dniu uroczystej premiery książki, premierę miała również jej wersja elektroniczna, audiobook oraz wersja anglojęzyczna. Do końca roku planowane są premiery wersji hebrajskiej i rosyjskiej – wydań drukowanych, ebooków i audiobooków.

Powiązane artykuły