Firma YES od kilku lat wydaje limitowany kalendarz zawierający oryginalne zdjęcia pięknych modelek noszących biżuterię firmy. W ubiegłych latach udział w sesjach zdjęciowych wzięły między innymi Zuzana Bijoch oraz Magdalena Frąckowiak. Dnia 12 listopada 2013 r. w warszawskim klubie Pin-Up Studio odbyła się premiera kalendarza na rok 2014. W obiektywie Marcina Kempskiego stanęła Patrycja Gardygajło. Fotograf ze sceny z dumą wypowiadał się o wykonanych fotografiach oraz współpracy z polską topmodelką. Wywołane w dużym formacie oraz wywieszone na ścianach galerii zdjęcia zostaną wystawione na aukcję charytatywną z okazji Mikołajek, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji Mam Marzenie. Przy okazji premiery kalendarza zaprezentowany został nowy pierścionek firmy YES z diamentem idealnym z kolekcji Metropolitan, idealny jako biżuteria zaręczynowa. „Pierścionek zaręczynowy powinien być wyjątkowy. Nie za bogaty, ale powinien odpowiadać i jej i jemu, spełniać oczekiwania i gusta obojga partnerów” – tak o idealnej biżuterii wypowiedziała się Ilona Felicjańska. Z kolei Zosia Ślotała nazwała umiejętność biżuterii nie lada sztuką – „Każdy przedmiot powinien być traktowany indywidualnie. Można nosić biżuterię w stylu włoskim, czyli z przepychem, ale można też zwrócić się w stronę stylu francuskiego nosząc pojedynczą, delikatną biżuteria. Wszystko zależy od kobiety.”
W gronie osób biorących udział w wydarzeniu można było dostrzec także Jarosława Jakimowicza, blogerkę Jessicę Mercedes, projektanta Plicha, Tomsona oraz Barona z zespołu Afromental, Agatę Nizińską oraz Michała Lesienia z żoną Dorotą. Uczestnicy imprezy mogli przyjrzeć się wybranym modelom biżuterii YES. Bohaterka kalendarza – Patrycja, nie mogła pojawić się w Warszawie z uwagi na obowiązki zawodowe w Nowym Jorku. Wyemitowane zostało jednak nagranie, podczas którego pozdrowiła ona uczestników imprezy oraz powiedziała, jak niesamowite emocje towarzyszyły jej podczas pracy nad kalendarzem.
O oprawę muzyczną wydarzenia zadbała Aga Zaryan. Podczas imprezy zaprezentowała premierowe utwory ze swojej najnowszej płyty „Remembering Nina & Abbey”.