Home Alkohole Premiera Alcovit Med

Premiera Alcovit Med

przez Redakcja

W czwartkowy wieczór, w warszawskim klubie Bank, odbyła się premiera preparatu Alcovit Med, który redukuje poziom alkoholu we krwii oraz zapobiega nieprzyjemnym objawom syndromu następnego dnia po imprezie.

Twarzą Alcovitu został znany aktor – Rafał Królikowski. “Zdarza się, że alkohol pojawia się na imprezach na których bywam – czy to towarzystko, zawodowo czy prywatnie. Musi być jednak konsumowany w sposób odpowiedzialny. Na rynku mamy teraz produkt, który w tym pomaga. Dzięki Alcovit Med wiem, że będę w dobrej formie następnego dnia i sprostam zaplanowanemu zadaniu” – twierdzi aktor. “Przetestowałem Alcovit Med na włąsnej skórze i na mnie działa – następnego dnia rano nie miałem objawów typowych dla syndromu dnia następnego, dzięki czemu mogłem w pełni skorzystać z dnia i wywiązać się ze swoich obowiązków zawodowych” – dodaje.

Impreza została zorganizowana w bardzo ciekawy sposób. Była to podróż od lat 60-tych, aż po współczesne czasy. Co godzina nowa karta drinków z epoki, inna muzyka z danego okresu oraz inne wcielenie agenta 007, który był tematem przewodnim łączącym poszczególne etapy tej podróży w czasie.

W barach lały się wyśmienite alkohole, a zaproszeni goście bawili się prawie do białego rana. Przy wyjściu, każdy oczywiście mógł napić się Alcovitu, aby kolejnego dnia obudzić się w doskonałej formie.

Powiązane artykuły