Otwarcie resturacji Amici

przez Redakcja

Mistrzowie włoskiej gastronomii wkraczają na nowe terytorium smaku. Mowa o właścicielach znanych sieci restauracji – Trattorii Rucoli i Pinsy, którzy od 13 lat rozpieszczają warszawiaków włoskimi potrawami o najwyższej jakości. Teraz otworzyli nowy rozdział, zapraszając do Amici na włoską ucztę w nowoczesnym wydaniu.

30 września, w sercu pulsującego życia biznesowego Warszawy narodził się nowy koncept pełen smaku i włoskiego klimatu. Otwarta została resturacja Amici.

Amici to nie tylko restauracja, to prawdziwe doświadczenie dla podniebienia. Goście będą mogli rozpocząć dzień od śniadania, zrelaksować się podczas lunchu, a wieczorem zasmakować kolacji, które będą podkreślone przez wyjątkową muzykę live oraz energetyczne sety DJ-a w piątki i soboty. Amici, to prawdziwa rozkosz dla zmysłów.

Nowe miejsce zostało zarówno dostosowane pod organizację większych eventów, jak i bardziej kameralnych spotkań, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Urodziny, spotkania biznesowe czy romantyczne randki – przestrzeń jest elastyczna i gotowa na spełnianie oczekiwań wszystkich gości.

Amici, to nie tylko miejsce, gdzie spotykają się wyjątkowe smaki, ale również gdzie każdy detal, od wnętrza po ogrodowy taras, został zaprojektowany z myślą o stworzeniu niezapomnianego doświadczenia dla wszystkich, którzy nas odwiedzą – podkreśla Karol Komorowski, twórca konceptu.

W menu znajdzie się między innymi pinsa, która będzie dostępna w aż 17 różnych wariantach. To danie będzie serwowane w nietypowej formie sharingowej, zachęcając gości do dzielenia się smakiem i doświadczeniem kulinarnej podróży. W karcie znajdą się również autorskie koktajle, które zachwycą miłośników wyjątkowych smaków i estetyki.

Wnętrze Amici zostało stworzone przez utalentowaną architektkę Patrycję Arasin z renomowanej pracowni architektonicznej Projekt Praga, kierowanej przez Marcina Garbackiego i Karolinę Tunajek. Przy wejściu gości przywitają piękne schody, których odbicie roztacza się w imponującym 5-metrowym lustrze, tworząc wrażenie nieskończoności. Onyksowy bar oraz ściany ozdobione tapetami Gucci, wprowadzają niepowtarzalny luksusowy charakter miejsca. Dla komfortu gości, restauracja oferuje wygodne fotele na antresoli, gdzie można zrelaksować się i rozkoszować koktajlami w przyjemnym otoczeniu. W okresie letnim restauracja zaprasza na dwupoziomowy ogród.

Amici zlokalizowana jest przy Rondzie Daszyńskiego 4 w Warszawie.

Powiązane artykuły