W czwartek 6 lutego w samo południe przy ulicy Poznańskiej 7/1 w Warszawie czołowa polska stylistka fryzur Sylwia Kiliś otworzyła medialnie swoje Atelier.

Modne i kultowe miejsce, które do tej pory znane było tylko nielicznym klientom. Sylwia Kiliś należy do grona najlepszych polskich stylistów fryzur. Szkoliła się m.in. w salonach Toni&Guy w Waszyngtonie i Londynie. Współpracuje z takimi magazynami, jak: „Elle”, „Twój Styl”, „Pani”, „Viva!”, „Uroda” czy „Gala”. Współtworzy wizerunek gwiazd podczas festiwali w Sopocie i Opolu oraz pokazów mody czy produkcji filmowych i telewizyjnych. Prowadzi w Warszawie własne Atelier, które chętnie odwiedzają gwiazdy show-biznesu.

Znana i lubiana stylistka podczas konferencji zaprezentowała nowości, które wzbogacą ofertę jej salonu. W Atelier będzie można znaleźć produkty takich marek jak – COLLAGEN SHOP, MUA UNIQUE HANDMADE JEWELLERY, CARLI, BALMAIN, MASSADA, ARTEGO, ALL ABOUT NAILS, DERMAQUEST, ESSIE, ARONSLIM, GOSH COSMETICS oraz DESTE BEAUTY.

W drugiej połowie dnia, od godz.17.00 światowe marki w połączeniu z mediami, gośćmi wieczoru, celebrytami, ludźmi ze świata mody i biznesu, sponsorami, patronami i organizatorami spotkali się w Atelier by wspólnie świętować otwarcie kultowego miejsca na mapie Warszawy. Goście mogli spróbować przekąsek serwowanych przez MOMU.GASTROBAR. Była loteria wizytówkowa, w której do wygrania było wiele atrakcyjnych nagród, m.in. vouchery na zabiegi „Przełomu w odchudzaniu” – w ostatnim czasie jednej z najskuteczniejszych metod odchudzania. Goście bawili się do późnej nocy.

Gwiazdą tego wieczoru była zdecydowanie Anna Czartoryska-Niemczycka, która jest wierną klientką Sylwii Kiliś.