20. Urodziny Glamour

przez Redakcja

Czasopismo Glamour obchodzi 20-lecie istnienia! Natasza Urbańska, Ralph Kamiński, Bovska, Anna Dec, Monika Pietrasińska, Julia Wieniawa, Ada Fijał, Karolina Pisarek-Salla, Reni Jusis, Julia Kuczyńska, Magdalena Lamparska, Luna, Katarzyna Sokołowska, Łukasz Kędzior, Zuzanna Kołodziejczyk, Honarata Skarbek, Joanna Racewicz i Olga Kalicka pojawili się na jubileuszu zorganizowanym w warszawskiej restauracji Ogrody Wisła.

Wieczór poprowadziła redaktorka naczelna, Katarzyna Dąbrowska, a niespodzianką dla zgromadzonych gości był mini recital Mery Spolsky, a także pokaz performerski burleski Betty Q.

Glamour odpowiada na wszystkie potrzeby współczesnych młodych kobiet. Pokazuje im, jak funkcjonować w zmieniającym się świecie, jak budować relacje społeczne, jak wciąż się rozwijać, jak inwestować w siebie. Regularnie dostarcza czytelniczkom informacje o modzie i urodzie, popkulturze, biznesie i finansach, psychologii, seksie, a także o zdrowym stylu życia.

W Glamour ceni się różnorodność, wspiera dziewczyńskie inicjatywy, pisze o najważniejszych sprawach pokolenia czytelniczek. Czasopismo porusza ważne kwestie dotyczące relacji, seksu, kariery, finansów czy psychologii. Glamour śmiało może nazwać się ekspertem w dziedzinie mody, urody i wellbeingu, a także popkultury – testują trendy i nowinki, by zapewnić jak najrzetelniejszą wiedzę. Dlatego oprócz wyżej wymienionych tematów w Glamour stałe miejsca mają takie zagadnienia jak ekologia, aktywizm i zdrowie psychiczne.

Na okładkach Glamour goszczą gwiazdy, które inspirują, wyznaczają trendy, przełamują stereotypy, nie boją się mówić o ważnych sprawach.

Powiązane artykuły