Home Alkohole Jack’s Custom Garage Party

Jack’s Custom Garage Party

przez Redakcja

W postindustrialnych wnętrzach Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny na warszawskiej pradze odbył się finał konkursu organizowanego przez markę Jack Daniel’s pod nazwą Jack’s Custom.

Główną nagrodą był oryginalny Dodge Charger z 1973 roku, ktory trafił do warsztatu Jack’s Custom w lutym 2013 roku. Przez 6 miesięcy grupa zapaleńców toczyła codzienną, bezkompromisową walkę o przywrócenie mu dawnego blasku. Ekipa Jack’s Custom zabrała go do swojego warsztatu i z pasją oraz pełnym zaangażowaniem doprowadziła go do stanu z czasów świetności.

Finał konkursu uświetnił występ zespołu Joe DiPinto, który grał covery najpopularniejszych amerykańskich przebojów. Bary uginały się pod ciężarem butelek Jacka Daniel’sa. Na głodnych uczestników zabawy czekały amerykańskie smakołyki takie, jak skrzydełka, hamburgery czy hotdogi.

Jack Daniel’s jest najstarszą oficjalnie zarejestrowaną destylarnią w USA. Jej właścicielem był Jasper Newton Daniel, człowiek, który większość swojego życia poświęcił na doskonalenie procesu produkcji whiskey. Destylarnia zlokalizowana w miasteczku Lynchburg, w stanie Tennessee do dziś znajduje się w Narodowym Spisie Miejsc Historycznych USA. Są tam wytwarzane: Jack Daniel’s Old No.7 Tennessee Whiskey, Gentleman Jack i Jack Daniel’s Single Barrel. Dystrybutorem produktów marki Jack Daniel’s w Polsce jest Brown Forman Polska Sp. z o. o.

Powiązane artykuły