Home Imprezy Huczne Airport Hotel Okęcie

Huczne Airport Hotel Okęcie

przez Michał Szostak

Wieczorem, 19 września odbyło się huczne otwarcie nwej części Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Airport Hotel Okęcie jest obiektem o ugruntowanej pozycji rynkowej i ponad 13-letniej historii. Hotel jest inwestycją w całości zrealizowaną przez spółkę Koncept 2000, która jest właścicielem oraz zarządcą obiektu.

Dotychczasowe możliwości Airport Hotel Okęcie zostaną podwojone. W swojej ofercie hotel ma łącznie 264 pokoje, w tym nowe pokoje typu business oraz designerskie apartamenty. Pokoje typu business wyróżniać będzie dodatkowe wyposażenie, jak np.: szybki bezprzewodowy Internet, mobilny stolik pod laptopa, dostęp do sauny, ładowarka do palmtopa czy żelazko i deska do prasowania. Nowe apartamenty natomiast to 7 unikalnie urządzonych pokoi, każdy w innym stylu i odmiennym klimacie.

Dwukrotnie większa jest również powierzchnia konferencyjna. Do dyspozycji zostało oddanych 16 sal o łącznej powierzchni 1,5 tys. mkw. W największej sali Galaxy będzie można zorganizować bankiet nawet dla 370 osób. W ustawieniu teatralnym sala ta pomieści ponad 540 osób. Większość sal posiada ruchome ściany, co umożliwia modyfikacje ich powierzchni. Wszystkie posiadają dostęp do światła dziennego z możliwością pełnego zaciemnienia. Dodatkowym atutem są możliwości multimedialne: ekrany, rzutniki, profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie – wszystko to sterowane za pomocą iPada, możliwości prezentacji np. samochodów wewnątrz hotelu, a także specjalne mocowania, które umożliwiają montaż praktycznie każdej scenografii. Dla mniejszych konferencji proponowane będą ekskluzywne sale biznesowe na VII i IX p. z widokiem na lotnisko i Warszawę.

Wykładziny w nowo otwartej części Airport Hotel Okęcie wykonał duński producent firma EGE, a dostarczone zostały przez polskiego dystrybutora, firmę Carpet Studio. Wnętrza zostały zaprojektowane przez Zbigniewa Tomaszczyka z pracowni Decorum z Warszawy.

Nowością Airport Hotel Okęcie są oryginalne miejsca gastronomiczne i rozrywkowe. Restauracja Polska serwowuje tradycyjne przysmaki kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. W oryginalnie urządzonych wnętrzach można skosztować dań skomponowanych z najlepszych polskich, ekologicznych produktów. Restauracja usytuowana na X piętrze, z widokiem na lotnisko im. F. Chopina oraz na panoramę Warszawy swoją ofertę skieruje nie tylko do gości Airport Hotel Okęcie, ale również do mieszkańców Warszawy.

Powiązane artykuły