Home Imprezy Elite Model Look 2014

Elite Model Look 2014

przez Ewa Nowakowska

Wczoraj, 9 września 2014r, w hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw odbyła się Gala Elite Model Look Poland 2014. Był to 12. Polski Finał Konkursu.

Podczas Gali dwanaście finalistek wystąpiło w pokazach młodych, polskich projektantów: Anna Gregory, Robert Czerwik, Anna Król, Marta Kuba, Klaudia Cichoń i Wojtek Haraktyk. Dziewczyny walczyły o zwycięstwo i wyjazd na światowy finał konkursu, który odbędzie się 2 grudnia 2014 roku w Shenzhen w Chinach.

Laureatką Elite Model Look 2014 została 16-letnia Magdalena Polaczek, która przygodę z konkursem rozpoczęła castingiem w Katowicach, w Silesia City Center.

Wieczór uświetniły materiały zarejetrowane podczas poprzednich etapów Konkursu,
w tym materiał video z transformacji modelek i ich tygodniowej pracy ze sztabem ekspertów. Galę poprowadziła, znana z anteny VIVA, Katarzyna Kępka.

Wśród zaproszonych gości można było zobaczyć Tomka Puzona, Tomka Luberta z żoną oraz kontrowersyjnego Michała Witkowskiego.

Niestety organizator nie przewidział, że zaproszonym gościom może zrobić się gorąco od ogromu wrażeń i będą chcieli się czegoś napić. Ani przed, ani po gali nie było nawet szklanki wody o symbolicznej lampce wina nie wspominając. Zaproszeni goście nie kryli swojego zdziwienia.

Powiązane artykuły