Home Alkohole Desperados Endless Night Party

Desperados Endless Night Party

przez Michał Szostak

Pragnienie każdego imprezowicza – party, które nie ma końca, urzeczywistniło się 25 października 2014 r. dzięki marce Desperados. Ponad 2500 wybrańców przybyło do Warszawy na Endless Night Party, by przeżyć najdzikszą imprezę roku w labiryncie czasu, który zgubił swój uporządkowany, liniowy wymiar. Ta zaskakująca noc należała do prawdziwych imprezowych bogów.

Legendarny rozmach wydarzeń sponsorowanych przez Desperadosa już od pięciu lat przyciąga setki prawdziwych imprezowych bogów. W tym roku imprezowe szaleństwo zatoczyło znacznie szersze kręgi. Wydarzenie stworzone dla polskich fanów piwa o smaku tequili, miało swoją odsłonę nie tylko w Warszawie, ale też w Londynie i Mediolanie. Polska edycja pod nazwą Endless Night Party udowodniła, że Desperados przenosi imprezowanie na wyższy poziom, łącząc w sobie elementy wielowymiarowego eventu, koncertu i klubowej imprezy.

„Desperados zawsze poszukuje nowych wymiarów imprezowania i sposobów na uwolnienie imprezowej energii. Tym razem zależało nam na takiej formule wydarzenia, w której to uczestnicy, zgodnie ze swoją intuicją, będą napędzali Endless Night Party naturalnym imprezowym instynktem. – mówi Anna Wood, Senior Brand Manager marki Desperados z Grupy Żywiec.

Przez całą noc imprezowicze spod znaku Desperadosa odkrywali kolejne atrakcje, łamiące linearny porządek czasu i przestrzeni w sekretnych barach, tunelach i zamaskowanych pokojach. Tej nocy wskazówki zegara cofały się o godzinę, wydłużając czas dany uczestnikom na niczym nieskrępowaną zabawę, a wszystko razem mieszało się z dzikością mocnych uderzeń, o które dbali przez całą noc najlepsi polscy i zagraniczni DJ’e.

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach na imprezach The Wildest Night Party, organizator przyciągnął dj-ską elitę, dbającą o dzikie muzyczne klimaty od zmierzchu do świtu. Na dwóch scenach imprezy zagrała śmietanka polskiej sceny DJ’skiej: DJ FALCON1, TOM ENCORE, AURICOM, MORTEM, KIXNARE, BLCKSHP i kolektyw WARSAW CALLING. O ekstremalnie mocne uderzenie zadbały gwiazdy Endless Night Party światowego formatu: Chase & Status DJ set oraz Netsky DJ set & script MC.

Wśród gości Desperadosa nie zabrakło gwiazd, słynących z pasji do dobrych imprez. Na Endless Night Party bawili się między innymi: Natalia Siwiec, Natalia Klimas, Maffasion, Maja Sablewska, Wojciech Mazolewski i Maciek Sieradzky oraz członkowie zespołu Afromental.

Imprezą Endless Night Party jej sponsor – Desperados, potwierdził swoją pozycję najbardziej imprezowej marki, która jest w stanie pokonać czas i zaburzyć postrzeganie przestrzeni. Najbardziej imprezowe wydarzenie 2014 r. już za nami, ale tak naprawdę Endless Night Party nigdy się nie kończy.

Powiązane artykuły