Premiera słuchawek LG Tone Infinim

W piątek 17 października w warszawskim kinie Cinema City Arkadia odbyła się polska premiera bezprzewodowych słuchawek LG HBS-900 Tone Infinim. WYdarzenie zostało zorganizowane przez firmę LG Electronics – producenta słuchawek, oraz sieć Play, która wprowadziła je do swojej oferty. Dodatkowo w ofercie sieci Play pojawi się także nowy smartfon LG G3 S. Każdy, kto zdecyduje się na zakup telefonu LG G3 S będzie mógł bezpłatnie pobrać audiobook „Dracula” Brama Strokera ze skelpu Audioteka.pl.

Smartphone LG G3s jest dostępny w ofercie sieci Play w trzech  wersjach kolorystycznych – czarnej, tytanowej i złotej. Telefon wyróżnia się na tle innych smartfontów laserowym autofocusem – rozwiązaniem znanym do tej pory z profesjonalnych apartów fotograficznych.

Bezprzewodowe słuchawki LG HBS-900 Tone Infinim zostały zaprojektowane we współpracy z firmą Harman Kadron – ekspertem w dziedzinie dźwięku. Słuchawki LG HBS-900 zaprojektowano z myślą o prostej oraz intuicyjnej obsłudze. Po obu stronach zainstalowane zostały przyciski pozwalające na szybkie uruchamianie, zmianę głośności oraz przewijanie słuchanych utworów. Użytkownicy mają do dyspozycji także aplikację Tone&Talk, która odczytuje najczęściej otrzymywane wiadomości oraz pozwala na zapisanie kontaktów w taki sposób, aby ich wybieranie mogło odbywać się za pomocą przycisków umieszczonych na słuchawkach. Dodatkowo, pozwala na przypisanie różnych rodzajów wibracji do poszczególnych typów wiadomości oraz ustawienie alertu czasowego, który będzie informował o obecnej godzinie.

Po prezentacji odbył się specjalny pokaz filmu Dracula Historia Nieznana, który wyreżyserował Gary Shore z Lukiem Evansem i Sarą Gadon w rolach głównych.