Home Imprezy 40. Urodziny marki Big Star

40. Urodziny marki Big Star

przez Redakcja

Polska marka Big Star świętuje 40. urodziny! Spółka w Polsce rozpoczęła swoją działalność w latach 90. XX wieku od produkcji dżinsów, stając się najpopularniejszą marką szyjącą denim.

Urodziny marki odbyły się pośród murów dawnego teatru Szwedzka 2/4, w które tchnięto nowego ducha. Tak zrewitalizowana przestrzeń może ponownie gościć gwiazdy. W tej wyjątkowej scenerii, na warszawskiej Pradze pojawili się: Julia Wieniawa, Joanna Horodyńska, Maciej Musiał, Jessica Mercedes, Julia Kuczyńska, Artur Chamski, Karolina Gilon, Jakub Kosel i Barbara Hetmańska.

Na przybyłych gości czekało wiele miłych atrakcji. Mogli oni między innymi zrobić sobie zdjęcie w specjalnie zbudowanej stacji paliw, przenosząc się tym samym do Stanów Zjednoczonych z lat 90. Furorę zrobiła oświetlona kolorowymi ledowymi światłami ciężarówka, na której grał DJ. Można było także przyjrzeć się nowej kolekcji marki, która była prezentowana przez tańczących na podwyższeniu modeli. Nie zabrakło także tortu!

Mam w szafie dużo jeansowych rzeczy. Teraz więcej niż kiedyś. Wszyscy się zmieniamy, ja również trochę zmieniam swój styl. Poza tym jeśli wiem, że jestem dobrze ubrany, to zyskuję nową siłę i energię. Dla mnie odkryciem dzisiejszym jest to, że Big Star był świetną marką już wcześniej, w latach 90. Oglądałem sesję zdjęciową z tamtych czasów i muszę przyznać, że była ona rewelacyjna. Odkrywam Big Stara na nowo – powiedział Maciej Musiał

Z okazji 40. urodzin i wychodząc naprzeciw nowym trendom Big Star stworzył specjalną kolekcję ubrań inspirowaną latami 90. Czerpiąc pełnymi garściami inspiracje sprzed prawie trzech dekad i tworząc kolekcję hołdująca temu z czego słynie marka, czyli jakości i uniwersalności swoich ubrań.

Jeans i oversize jest moim stylem. Jeans jest ponadczasowy i zawsze będzie modny. Big Stara znam już od lat, lubię i chętnie noszę, bo mam ubrania tej marki w swojej szafie. Lubię bawić się modą, to moje hobby. Zawsze się tym interesowałam, śledzę trendy. Bardzo lubię styl lat 80. i 90. Mama często mi powtarza, że wyglądam jak ona w liceum. Często chodzę w jej starych kurtkach. Ostatnio miałam na sobie płaszcz z Big Stara, który od środka był ocieplany, a na zewnątrz pokryty jeansem. Moja mama powiedziała, że miała identyczny w liceum i nie może się nadziwić, że ta moda powraca. Na co dzień ważne jest dla mnie, żeby nosić rzeczy wygodne i modne i to właśnie daje Big Star – zdradziła Julia Wieniawa.

Big Star słynie z dobrej jakości jeansu i różnorodności, a zaprezentowana kolekcja doskonale wpasowuje się w ponadczasowy styl ulicy, bez narzucania granic wiekowych, ani sezonowych.

Jakość kupowanego ubrania jest dla mnie najważniejsza, zwłaszcza jeśli kupujemy jakieś ponadczasowe rzeczy. Jeśli w danym momencie nie sugerujemy się trendami i zakupujemy tzw. klasyki to dobrze jest zainwestować w taką rzecz, która będzie nam służyła latami. Jeans w mojej szafie jest obecny we wszystkich fasonach i kolorach. On nigdy nie wychodzi z mody, ewentualnie pojawiają się jakieś wariacje na jego temat np. jest poplamiony lub bardziej wytarty, są dzwony, rurki, dziury. Dobre jeansy w szafie, kurtka, to coś co zawsze powinniśmy mieć – dodała Julia Kuczyńska.

Powiązane artykuły