Wczoraj wieczorem w warszawskim Hard Rock Cafe odbyła się uroczysta gala IT Reseller – Mistrzowie Nowych Technologii. Podczas części oficjalnej redakcja magazynu uhonorowała najlepszych w branży IT, wręczając im statuetki IT Champion.

Laureaci gali “Mistrzowie Nowych Technologii”

  • Zwycięzca w kategorii: Producent Roku – HP Inc Polska
  • Zwycięzca w kategorii: Producent Komputerów – Lenovo Technology Poland
  • Zwycięzca w kategorii: Producent Urządzeń do Druku – Epson  Polska
  • Zwycięzca w kategorii: Producent Smartfonów – Huawei Polska
  • Zwycięzca w kategorii: Producent w sektorze Motoryzacja – Navitel Poland Sp. z o.o.
  • Zwycięzca w kategorii: Innowacje – HP Inc Polska
  • Zwycięzca w kategorii: Producent rozwiązań Digital Signage – Samsung Electronics Polska
  • Zwycięzca w kategorii: Producent rozwiązań Retail – Diebold Nixdorf Sp. z o.o.
  • Zwycięzca w kategorii: Bezpieczeństwo – HP Inc Polska
  • Zwycięzca w kategorii: Producent Oprogramowania dla MŚP – Sage Sp. z o.o.
  • Zwycięzca w kategorii: Producent Rozwiązań Chmurowych – Oracle Polska
  • Zwycięzca w kategorii: Rozwiązania dla Data Center – Diskus Polska
  • Zwycięzca w kategorii: Producent Internetu Rzeczy – Intel Technology Poland
  • Zwycięzca w kategorii: Producent Rozwiązań Teleinformatycznych i Telekomunikacyjnych – Huawei Polska
  • Zwycięzca w kategorii: Serwis Producencki – Navitel Poland Sp. z o.o.
  • Zwycięzca w kategorii: Dystrybutor Roku – AB S.A.
  • Zwycięzca w kategorii: Dystrybutor z wartością dodaną VAD – S4E S.A. Polska
  • Zwycięzca w kategorii: Dystrybutor Specjalizowany – Nelro Data S.A.
  • Zwycięzca w kategorii: Dyrektor Sprzedaży u Dystrybutora – Marcin Ruciński / Tech Data Polska Sp. z o.o.
  • Zwycięzca w kategorii: Szef kanału partnerskiego – Mikołaj Bobiński / Samsung Electronics Polska
  • Zwycięzca w kategorii: Program Partnerski – Activejet / Action S.A.
  • Zwycięzca w kategorii: Program Partnerski – STEP – Samsung Electronics Polska
  • Zwycięzca w kategorii: Debiut roku – Xiaomi / ABC Data S.A.
  • Zwycięzca w kategorii: Wydarzenie roku – Intel Extreme Masters 2017 dla Intel Technology Poland
  • Zwycięzca w kategorii: Wdrożenie roku – M4B S.A. / Toshiba Europe GmbH

 

Nagrody Specjalne

  • Zwycięzca w kategorii: Działalność na rzecz branży – Michał Kanownik / ZIPSEE „Cyfrowa Polska”
  • Zwycięzca w kategorii: IT Women of the Year 2017 –  Ilona Weiss / Prezes Zarządu ABC Data SA
  • Zwycięzca w kategorii: IT Men of the Year 2017 – Andrzej Przybyło / Prezes Zarządu AB S.A.