Gala Prime Property Prize 2014

Gala przyznania nagród Prime Property Prize 2014 to impreza towarzysząca konferencji Property Forum 2014. Statuetki przyznano w dziesięciu kategoriach. Uroczystość odbyła się w restauracji Concept 13 mieszczącej się w domu handlowym Vitkac przy ulicy Brackiej w Warszawie.

Konkurs Prime Property Prize 2014 miał za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży. W czasach, gdy hasło „zielone budownictwo” przestało być tylko modą, organizatorzy plebiscytu chcieli także wyróżnić projekty komercyjne najbardziej zaawansowane technologicznie. Tegoroczna edycja konkursu została wzbogacona o nową kategorię – Architektura. Nagroda portalu Propertydesign.pl jest przyznawana obiektom komercyjnym wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, wyznaczające nowe trendy w tym zakresie, a także powstające z poszanowaniem otoczenia i tkanki miejskie.

Po zakońćzeniu oficjalnej części rozpoczął się bankiet, który uświetnił występ zespołu wokalnego Me, Myself and I. Zaproszeni goście przy doskonałym jedzeniu oraz wykwintnych alkoholach oddali się ciekawym dyskusjom.