Home Biznes Gala Prime Property Prize 2014

Gala Prime Property Prize 2014

przez Michał Szostak

Gala przyznania nagród Prime Property Prize 2014 to impreza towarzysząca konferencji Property Forum 2014. Statuetki przyznano w dziesięciu kategoriach. Uroczystość odbyła się w restauracji Concept 13 mieszczącej się w domu handlowym Vitkac przy ulicy Brackiej w Warszawie.

Konkurs Prime Property Prize 2014 miał za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży. W czasach, gdy hasło “zielone budownictwo” przestało być tylko modą, organizatorzy plebiscytu chcieli także wyróżnić projekty komercyjne najbardziej zaawansowane technologicznie. Tegoroczna edycja konkursu została wzbogacona o nową kategorię – Architektura. Nagroda portalu Propertydesign.pl jest przyznawana obiektom komercyjnym wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, wyznaczające nowe trendy w tym zakresie, a także powstające z poszanowaniem otoczenia i tkanki miejskie.

Po zakońćzeniu oficjalnej części rozpoczął się bankiet, który uświetnił występ zespołu wokalnego Me, Myself and I. Zaproszeni goście przy doskonałym jedzeniu oraz wykwintnych alkoholach oddali się ciekawym dyskusjom.

Powiązane artykuły