Marka wódki Grey Goose dla kolekcjonerów oraz wszystkich miłośników smaku francuskiego trunku przygotowała limitowaną edycję nowego opakowania. Unikatowy Gift Box jest już dostępny w wybranych sklepach z luksusowymi alkoholami na terenie całego kraju.

Klasycznie i elegancko
Nowe opakowanie Najlepiej Smakującej Wódki na Świecie to kwintesencja prostoty i minimalizmu. Designerzy marki Grey Goose po raz kolejny postawili w swoim projekcie na klasyczną elegancję w najlepszym wydaniu. Połączenie opływowych kształtów z liniami prostymi tworzy harmonijną konstrukcję o regularnych kształtach. Głęboki, niebieski kolor opakowania nie został wybrany bez przyczyny – barwa przywodzi na myśl malownicze pejzaże ojczyzny wódki, Francji. Nasycony błękit przypomina również o nieskazitelnym, niezwykle czystym smaku wódki Grey Goose. Twórcy Gift Boxu nie zapomnieli także o logotypie marki, który umieszczony został przez nich w centralnej części opakowania. Projekt jest niezwykle spójny i dopracowany w każdym calu – podobnie, jak kompozycja smakowa francuskiego trunku. W środku opakowania, na fanów marki Grey Goose czeka niespodzianka w postaci przepisu na jeden z najbardziej klasycznych koktajli przygotowywanych na bazie wódki. Grey Goose Classic Martini – bo o nim mowa – to ponadczasowa mieszanka, idealnie podkreślająca długie i delikatne wykończenie smaku wódki Grey Goose. Najnowszy Gift Box od marki Grey Goose prezentuje się niezwykle elegancko. Opakowanie będzie pięknym uzupełnieniem domowych zbiorów każdego miłośnika tej francuskiej wódki. To także idealny pomysł na wyjątkowy prezent dla rodziny i znajomych.

Dlaczego Grey Goose jest Najlepiej Smakującą Wódką na Świecie?
Grey Goose, luksusowa i ceniona na całym świecie wódka, tworzona jest w jednym celu – by być najlepiej smakującą wódką na świecie. Pochodzi z malowniczego rejonu Cognac, we Francji, słynącego z najlepszych ekspertów zajmujących się destylacją alkoholi. Grey Goose czerpie to co najlepsze z bogatej historii regionu, który znany jest z produkcji najwyższej klasy luksusowego jedzenia, win i innych alkoholi. W tradycji regionu Cognac to mistrz produkcji – mâitre de chai nadzoruje proces jej powstawania i zapewnia najwyższą jakość każdego etapu produkcji i finalnego produktu. Do produkcji Grey Goose wykorzystuje się wyłącznie najlepszą francuską pszenicę, tę samą której używa się do produkcji pysznych regionalnych wypieków, a pięciostopniowy proces destylacji zapewnia wyjątkowy i niepowtarzalny smak trunku. Następnie czysta woda mineralna, przefiltrowana przez tamtejsze wapienie, jest mieszana z destylatem. W momencie kiedy alkohol osiągnie swój optymalny smak, mistrz produkcji – mâitre de chai jest usatysfakcjonowany. Grey Goose to wytworny alkohol o gładkim i subtelnym zapachu, który dostarcza niezapomnianych wrażeń podczas degustacji.